Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdjem a hozzátáplálást...

Mikor kezdjem a hozzátáplálást ebben az esetben?

Figyelt kérdés
4,5 hósak a babáim. Már csak egyikőjük szopizik, de kínkeservesen, sztem pár nap és nem erőltetem (igaz nem is elég). Kapunk anyatejet, ami még elég, de pár nap és kell a tápszer. 1- max 2 étkezés lesz 5-bő naponta tápszer. A helyemben mikor kezdenétek? Tejpéppel (sinlac) vagy almalével?
2012. dec. 20. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

4,5 hósan nyugodtan elkezdheted. De ha tápszer kell akkor se legyen egyböl fö étkezésed a hozzá táplált dolog, akkor is várjál vele és szép lassan adagolj nekik mindent.


Èn a tejpépet nem ajánlom mert az ilyen pici babáknak akkor kell ha semmi nem marad meg bennük, ha nem fejlödnek stb...

Èn gyümölcs párti sem vagyok, mert iszonyat savassak a gyümölcsök az ilyen érzékeny gyomornak nem való.

Èn zöldség párti vagyok. Az elsö hetekben lehet adni már répát, krumplit, paszternákot, cukkinti, sütötököt.

2012. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már most kezdheted nyugodtan, szerintem almapürével vagy barackkal.
2012. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bukni mindig szoktak vmennyit, de gyarapodnak rendesen.

Tejpépre azért gondoltam, mert olyasmi az íze,mint az anyatejé, tápszeré, csak szilárdabb, hátha könnyebben megszoknák a nyelését.

Kisfiam még hasfájós, nem tudom akiktől kapjuk a tejet, mit esznek.

Tényleg a gyümölcsök savasak, pláne az alma, de akkor miért azt javasolják mindenhol?

2012. dec. 20. 08:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Barackot ilyenkor milyet? befőtt kizárva. fagyasztottat? Vagy van csak barackos bébiétel, ami hozzáadott cukormentes?
2012. dec. 20. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Fagyasztottat vagy bébiételt. A hipp és az univer és cukor mentes.
2012. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megsütőm az almát a refluxos babámnak és semmi baja nincs tőle,így egyáltalán nem savas az alma.
2012. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!