Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány naposan adhatok a babámna...

Hány naposan adhatok a babámnak cumit a szájába és a Kórházba kell e vinnem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
A kislányom 8 és fél hetes, totálisan elutasítja a cumit. A kórházba, ahol szültem, nem vihettünk se cumit, se cumisüveget! Tudom, most az idióta lepontozó illető most engem is le fog pontozni, de nem tudom miért, hiszen nem mi, anyukák tehetünk arról, hogy a kórházban a szoptatásra helyezik a hangsúlyt, megtanítják helyesen cicire tenni a babákat, és figyelnek, hogy ne zavarjuk be a babákat a cumival. Mi, mikor hazajötünk a kórházból, adtuk neki a cumit megnyugtatásra, de azonnal kifordítja a szájából. Folyamatosan próbálkozunk vele, mindig elutasítja, nem kell neki. Egyébként anyatejes-tápszeres. (nem elég a tejem)
2012. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!