Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hinta - elektromos...

Adamo hinta - elektromos hinta pro és kontra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Adamora szavazok:). Körülöleli a kicsit, Te szabályozod a ringatás ütemét...
2012. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromos van. Nem tudom melyik a jobb,nekem azért kellett az elektromos,hogyha bármi van akkor el legyen benne. De az Adamo....hát annyira jó ,főleg ,hogy aludni is lehet benne. Legszívesebben azt is vennék :) bár nincs kizárva,hogyha ezt kinövi úgyis eladom és akkor veszek Adamot az árából. Majd az Adamonak az árából Ikeás függőszéket.
2012. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak Adamo van, de már a második gyerekem nyúzza. Ha nem lenne, nem tudnám együtt altatni délután a 3 évest és a 8 hónapost.
2012. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi vettünk elektromosat, de utáltuk: Arti Beauty...eszedbe se jusson!!! A hintázás ütemét nem tudom mi alapján lőtték be, de nagyon természetellenes, a lányom sírt benne, úgyhogy annál a pár alakomnál, amit benne ült lökdöstük, de az se nagyon hatotta meg...

Alig vártam, hogy elvigye valaki.

Persze ez nem jelenti azt, hogy a többi is ilyen, csak én olyat akartam, ami akkus nem elemes, és ez az egy volt elérhető árban.

Viszont vettünk Adamo-t és bár korábban tettük volna, nem 7 hónaposan. Imádja, mostmár rugóztatja is, ahogy lóbálja a lábát és "kapálózik" benne. Aludni is tök jókat alszik benne, ha úgy alakul, mert nagyon sokáig kileng egy picit, miután nem lököd...

Egyébként használtan vettem a vaterán 7000-ért, de olyan, mint az új...

2012. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk adamo van, vagyis vaterán vettem nem eredetit, de szerintem ugyan olyan jó, mi pici korában sokat használtuk, mert hasfájós volt, és délután-este felé soha nem tudott aludni szegénykém, mindig fogni kellett. A derekam már kezdett kikészülni, mert elég szép súlya volt a fiamnak. Mikor megvettük délután mindig ebben aludt, leültem egy székre mellé és ringattam, így ő is pihen és nekem se szakadt le a derekam. Most 13 hónapos, néha még most is beleül és már magát tudja rugóztatni, nagyon élvezi.
2012. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Adamo van nekünk is, szuper cucc :)


Én mondjuk csak eredetit vennék, gagyit (házilag fabrikáltat) csak úgy, ha jól meg tudod nézni vásárlás előtt személyesen, mert láttam olyan silány anyagokból, vékony, gyenge kötélből összetákoltat, hogy tutira nem tenném bele a gyermeket.

2012. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miénk nem eredeti adamo, de én megnéztem az eredetit boltban és semmi különbséget nem láttam rajta. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele.
2012. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!