Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta vagy pihenőszék?

Elektromos hinta vagy pihenőszék?

Figyelt kérdés

3 hónapos a lányom, valamit vennem kell neki,mert a hordozóban nem marad addig míg feldobom az ebédet, de földre nem merem rakni, van egy nagyobb két évesem is:)


Pihenőszék abból a szempontból szimpatikusabb,hogy akár a nagy is használhatja ha olyat kapok, a hintával kapcsolatban meg nincs tapasztalatom:(:(

Nem biztos hogy újra esik a váalsztás, használtan meg a hinta olyan áron van,mint a szék újonnan:(


2012. dec. 10. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem biztonságos ha ott akarod hagyni!Járókát javasolnék.Még 1-2 hónap és feszengeni fog a székben.Mozgásfejlődés szempontjából sem mind1 hogy lekötözöd egy székhez,vagy a járókában úgy hempereg ahogy neki tetszik.
2012. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3,5 hós. Nagyon élvezi a játszószőnyeget. Sztem azt egy járókába belerakod, hibátlan. Olcsó és praktikus :)
2012. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is a járókát javasolnám. A miénk gurulós, állítható magasságú, beleteszem a játszószönyeget, arra a gyerek, oda húzom ahol épp vagyok, jól elvan benne. Nekünk van pihenőszék is, hinta is, azokat is szereti, de a nap legnagyobb részét a járókában tölti.

De ha ragaszkodsz ahhoz, hogy vagy pihenőszék, vagy hinta, nézz utána mindkettőnek használtan, hátha kifogsz egy nagyon jót és belefér mind a kettő. Én a fisher price elektromos hintát használtan vettem, új ára 42 000, használtan, teljesen jó állapotban, működőképesen 12 000-ért megkaptam.

2012. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy FP elektromos hintánk kaptuk,és nagyon szerette a fiam kb 8-9 hónapos koráig használta.
2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én először használtan vettem fisher rezgőszéket 4000ft-ért,még nem volt meg a baba ,gondoltam majd ha hasfájós lesz akkor jó lesz. Hát ha fáj a hasa bele nem tudtam tenni csak a kezembe volt el, vagy a babakocsiba altatva. Most lesz 8 hetes már nem hasfájós,a székbe megmarad egy 20 percre kb. Addig fel tudok porszívózni és letörölgetni mindent.


Ma vettem fisher elektromos hintát használtan (3x használták)10 ezerért.(karácsonyi ajándék) Még nem próbáltuk ki,mert a huzatot kimostam ,de remélem tetszeni fog neki és el lesz benne egy darabig :) majd megírom este ,hogy tetszik e neki :) Én arra tippelek ,hogy jobb lesz mint a rezgőszék mivel a babakocsit is imádja ha oda vissza tologatjuk.Jah és ezeket is magaddal tudod vinni a lakás egyik pontjából a másikba.


Még annyit hozzátennék,hogy amik fent vannak teszen meg ilyen helyeken tuti egy csomót már használtan vették hiszen ezeket a gyerek nem tudja tönkretenni 5-6 hónap alatt és így adják tovább. Szerintem van aki annyiért adja el amennyiért vette és van aki még keres is rajta. Én is azon az áron adom majd el amennyiért vettem,mert jó üzlet volt (kifogtam). De ha buknék rajta 2000ft-ot az is megérné.

2012. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pihenoszekunk nem volt. Jarokaban keveset jatszott. Az FP elektromos hinta nagyon bevalt, csak ajanlani tudom, nagyon szerette a kisfiam.
2012. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos a kislányom és elektromos hintája van és nagyon szereti! Nagyon biztonságos, nem tud belőle kiesni! Sokszor aludt már benne!
2012. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált az FP elektromos hinta, nagyon sokat hintázott benne a kisfiam, imádta.
2012. dec. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-vagyok. Este kipróbálta a hintát a kisfiam, hát nagyon bejött.:) fél óra elteltével nekem kellett kivenni,mert pancsi idő volt. Szerintem még aludni is fog benne. Így az én szavazatom inkább a hinta.
2012. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!