Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak csomó van a bal...

Kislányomnak csomó van a bal mellében. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előzményként volt már egyszer csomó a kis mellében, de akkor elmúlt 1-2 hétre rá. A doktornénije azt mondta, hogy elmúlt biztos emlőduzzanat volt. Csakhogy, hogy ő tápszeres baba, mert tejallergiás. És ez a mellbimbója kicsit befelé van fordulva, meg most más színű a bal mellbimbója, mint a jobb. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. nov. 7. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk a hajlam öröklődik sajnos, anyámnak már csecsemőkorában volt műtétje, nekem tiniként 2, mostani tapasztalatom nincs, de ha az én lányom lenne, megmutatnám másik orvosnak is, nem tudom nőgyógyász milyen kortól foglalkozik kislányokkal de valaki biztos specializálódott erre is, az ultrahang pedig még csak nem is fáj.Többet tudnátok.
2012. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány hónapos? Lányom most kezdi a kilencet, neki is megvan duzzadva az egyik,csomó is volt elmúlt, és mindkettő befelé fordul, a dokinő azt mondta semmi teendő nincs vele, elmúlik, az meg, hogy befelé fordul ilyen korban még normális, de én attól tartok így is marad mert az enyémek is olyanok sajna. Tápis baba nem tudtam szoptatni , csak fejni keveset.Írod, hogy más színű? Milyen színű?
2012. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt 8 hónapos múlt.

Holnap megyünk újra orvoshoz, és szeretnék kérni beutalót ultrahangra.

Gyereknőgyógyászat úgy tudom 1 éves kor után van, de nem biztos.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. nov. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!