Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy nem kuszik, maszik...

Baj hogy nem kuszik, maszik es nem ull?

Figyelt kérdés
7honapos a fiam,mindket oldalra fordul mostmar konnyeden,nyujtozkodik a jatekok utan es addig rugdalozik es forog amig eleri de ezt nem neveznem kuszasnak.ulltetve meg nem tartja meg magat csak nehany(masodpercig de a hatat tamasztva ull(bar nem eroltetem)
2012. dec. 21. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, le van maradva!!!
2012. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkabb kerdezd meg ugyanezt egy orvostol, aki latja is, esetleg egy babas oldalon egy szakertötöl!
2012. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gabszem ***** válasza:
50%
Szerintem is le van maradva, lehet hogy tornáztatni kéne. Kérdezd meg a védőnőt vagy az orvost.
2012. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 9 hónapos és még csak hasrol fordul meg egyirányba. hasra egyszer sem még. Ő sem ül , eldöl. Nem is kuszik. Pedig mi járunk dévény tornára is. Állandóan mozgásban van de helyváltoztatás még csak a hasán körbe sikerül. Én elvittem neurológiára is és semmi bajt nem találtak. Ha téged is aggaszt inkább vidd el egy szakemberhez. Pl. neurológiára.

2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincsen lemaradva! Tankönyv szerint kúszni 8 hónapos korig "kell" elkezdeni, ülni pedig később is ráér. Ha nincsen semmilyen rendellenssége (pl izomtónus probléma), akkor hagyd a maga ütemében fejlődni és ne versenyeztesd!
2012. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Még nincs lemaradva.

Lányom 8 hónaposan egyik napról a másikra kezdett el ülni, állni, mászni.

Addig csak kúszott, de azt sem vitte túlzásba. Soha egy szóval nem mondta se doki, se védőnő, hogy le lenne maradva.

Amúgy ha aggódsz, beszélj egy orvossal, aki biztosan meg tud nyugtatni.

2012. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs lemaradva. Az én kisfiam most 8 hónaposan egy hét alatt kezdett el mászni és egyedül felülni, addig csak kúszáshoz hasonló mozgást végzett.
2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.de a gyerekorvost is megkérdezheted vagy a védőnőt, hogy javasolja -e a szakember bevonását.
2012. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
termeszetesen megkerdeztem az orvost es nevetve mondta hogy semmi baja es ne aggodalmaskodjak,a neonatologus szerint sem koros allitolag raer meg.A nagy fiam is 8 honaposan ullt fel es kuszott de most valahogy racsodalkozom hogy itt minden babarol azt irjak hogy 6 honaposan kusztak masztak stb.
2012. dec. 21. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát az enyém 6 hónapos és egyátalán nem kúszik-mászik. A védőnő meg azt kérdezi tőlem, hogy minek akarom siettetni a dolgokat.

Egyátalán nincs lemaradva a babád semmiről.

2012. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!