Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kúszik mászik a baba...

Ha már kúszik mászik a baba lerakjátok a földre?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor mit adtok rá alul? elég harisnya nadrág plusz a pelus ha mondjuk csempe van a konyhában?

2012. okt. 16. 12:53
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Hát persze:) Hadd mozogjon:) Csempe miatt harisnya es rugi van rajta,meg hosszú ujjas body
2012. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én letettem, sőt már azelőtt is letettem a földre még mielőtt elkezdett volna kúszni (persze akkor még játszószőnyegre. Szerintem elég ugyan úgy öltöztetni ahogy szoktad, ha nem nagyon hideg az a csempe. Bár a szőnyeg szerintem jobb lenne, bent a szobában szerintem.
2012. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen

pelus és kérdés mennyire van meleg mennyire meleg a padló


csh-ban -- harisnya + naci

panel -- naci+zoki vagy harisnya

2012. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
persze, mehet de főleg a nappaliban és a hálóban engedjük a földre. A többi helységbe csak időnként mehet, mert ott kő van.
2012. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kiki01 ***** válasza:
Persze, naci, zokni, body, pulcsi összeállításban. Nálunk laminált padló van, sajna az is elég hideg.
2012. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, sőt korábban is letettem. A harisnya jó, ha meleg, bolyhos, de én fél éves kortól már nadrágot adtam rá.
2012. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!