Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónaposnak piskóta (házi...

10,5 hónaposnak piskóta (házi készítésű)?

Figyelt kérdés
Karácsonyra fogok sütni és érdekelne,hogy a piskótából (mindenféle töltelék) nélkül adhatnék-e egy keveset a kisfiamnak? Tojás lesz benne,de tej nem.
2012. dec. 21. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én adtam, sőt, 1 szelet tortát megevett.

Én már adtam neki babapiskótát 7 hónaposan, tejpépet 4 hónapos korától, tápszeres 6 hónapos korától.

Nem 1 egész tojást evett meg, rá nem ivott rá 1 liter tejet:)

Csoki tortát kapott legelőször, aminek a psikótáhában volt tojás, de 1 szelet tortának 1/3 tojás van.

A krém csoki puding volt kikavarva tea vajjal, az ehez tortában fél liter tej volt, 20 dkg vaj, ami egy 16 Szekeres torta volt, szóval ha leosztod 1 szeletbe mennyi jut... Annyitól semmi baja nem lesz!

11-12 hónaposan el lehet kezdeni adni a tejet, de ha már evett joghurtot, sajtot, akkor a tejtől sem lesz baja!

2012. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan.
2012. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Nem vagyok egy paramami,de már annyi félét olvasok,hallok....érdemben meg nem vagyok előrébb.Amúgy savanyított tejtermékeket már kap,nincs is semmi gond vele.

És képes minden ételt/italt kiszugerálni az ember kezéből. :)

2012. dec. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!