Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csirkemellet hogyan pépesíti...

A csirkemellet hogyan pépesítitek?

Figyelt kérdés
Elektromos aprító géppel? Merülő botmixerrel? Valamilyen bevált gépet vennék erre a célra, márkanevet írnátok?
2012. dec. 21. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
én botmixerrel összeturmixolom a zöldségekkel, vagy amivel adom neki a husit.
2012. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy megfőzöm a csirkemellet, botmixerrel összeturmixolom, és szilikon jégkockatartóba lefagyasztom. Minden nap a főzelékbe 1 kockát beleteszek.

Szerintem ne vegyél ám valami hiper szuper botmixert vagy akármilyen más gépet, mert nagyon hamar tönkremegy az is, mivel ha te csinálsz minden ételt a babának (gyümölcsöt, főzeléket) akkor azért párszor turmixolsz egy nap, és nekem a nagyon márkás botmixerem simán egy év alatt kipurcant, és hát az első pár hónapban nyilván nem is használtam. :-) Most a kislányom 11 hónapos, egy no name botmixerem van, a célnak megfelel, és legalább nem sajnálom ha tönkremegy.

2012. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Snassz mezei botmixerrel turmixoltam.
2012. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Hauser turmixom van. Üveg a teteje ezért szuperül lehet tisztítani.Már nem pépesítek a 9 hósomnak csak összetöröm picit vele a kaját.
2012. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyen! Utolsó voltam :)

2012. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a titka hogy kevés főzőlével turmixold ,akkor lesz jó pépes.Legbutább botmixer is képes rá ;)
2012. dec. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!