Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma lehet vagy csak bepállott?

Ekcéma lehet vagy csak bepállott?

Figyelt kérdés

Kislányom nyakán felfedeztünk egy helyen piros folt kissé száraz!

Bekentem Halicarral jól tettem?

A nyakát alig látjuk mert eléggé hájas a kis nyaka, leeht ez a baj!!

Meg hintőporral ,melyik a jobb!!??


2012. dec. 21. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A kislányom ekcémás.

Hintőporral semmiképpen ne szórd be, mert még jobban kiszárítja! A Halicart nem ismerem!

Szerintem ha bepállott volna, akkor nem egy piros színű, és száraz folt lenne ott!

Szerintem bőrgyógyászatra vidd el, mert lehet, hogy ekcéma, és akkor azt kezelni kell! Főleg, ha vakarássza, mert szétterjesztheti a testén, ráadásul sebesre vakarhatja! Látványra sem szép, és nagyon kellemetlen a gyerekeknek, mert viszket!

2012. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a kislányom nyakánál szokott lenni bepállás, mert édes kis tokás a nyaka, és azon az oldalon, amerre általában fordítja a fejét alvás közben, ott van a hajlatban kipirosodva, de nem száraz a "tapintása"

Szóval szerintem is bőrgyógyásznak kellene megmutatni, vagy megpróbálhatod sudocremmel bekenni pár napig, az jó enyhe ekcémára is, de egyéb irritációra is, szóval egy próbát megérne, habár úgy látom ez a Halicar is elég multifunkcionális, lehet segít, de ártani biztos nem árt, pár nap alatt úgyis kiderül használ-e!

2012. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha ekcéma akkor kenheted exxema kenőccsel, mi azt használjuk és nagyon meg vagyunk elégedve, mert sokkal szebb lesz tőle az ominózus felület.
2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!