Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 4-5honapos babák is...

Más 4-5honapos babák is nyafiznak 2-3 perc hasalás után, vagy csak az én lányom?

Figyelt kérdés
ha hàton van,vagy ul a pihenoszékbe, àllandoan erolkodik,mintha fel akarna ulni, tehàt ott nem jo. ha a hàtàra fektetem, ugyanez,meg a kinlodàs,h megforduljon,de ha sikerul neki,vagy mi tesszuk hasra,màr pàr perc utàn nyafog, de 5percet sincs el csendbe. ez màs babàknàl is igy van?
2012. dec. 22. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok baba nem szeret hason
2012. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd nyafizni. Ha nem szeret hason,akkor fektesd a hátára.

Ha állandóan TE forgatod, akkor csak játszik veled.

2012. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi az ellentét táborát erősítjük.Pihenőszéken nem használunk,nem ajánlották,késlelteti a mozgásfejlődést.Hason imád lenni,1 órát simán elvan hason,majd hátára fordul,és úgy is eljátszik.Akkor nyafizik csak ha éhes vagy elálmosodott.Bármit csinálhatok,beteszem a járókába,és eljátszik egyedül is,remélem így is marad.
2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hetes kora óta hason alszik, na Ő utál háton lenni, viszont hason egész nap elvan, csak vigyázzni kell evés után, mert könnyen bukik, ha hirtelen hasra fordul.
2012. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 4 és fél hónapos és mai napig nem szeret hason lenni. Max idő, ameddig el volt hason, amikor nem sírt, de gagyogott, kb. 5-10 perc között volt.

2012. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most 6 hónapos a babám is mivel ő háton szokott aludni mindig, ő sem szeretett hason, 4 hónapos kora körül pár perc után már "kiabált", hogy nem jó neki, aztán idővel egyre tovább bírta és már meg tud fordulni hátról hasra, és elvan már hason, szeret is úgy lenni akár fél, egy órát is. De korábban, ha nem tetszett neki, megfordítottam, szóval ne aggódj, majd idővel jobb lesz a helyzet.

2012. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam CSAK hason alszik,de persze napközben hanyatt van.
2012. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!