Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés lehet a méztől?

Hasmenés lehet a méztől?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam, 3-4 napja kapott először mézet (mézeskalács). Azóta mindennap megeszik egy-két mézeskalácsot és tegnap meg ma, hígabb volt a széklete, mint szokott. Más újdonságot nem kapott mostanában, csak a mézet.
2012. dec. 22. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet!Elvileg ugye, már kaphat, de ha ezt tapasztalod, akkor szerintem, jobb ha néhány napig nem adod, és figyelsz! Nyilván ha folytatódik a híg széklet, akkor másfelé kell kutakodni! Esetleg még a fogzás jutott eszembe.
2012. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves kor alatt nem ehetne mázet. Ráadásul ilyen tömény édességel eteted minden nap hirtelen, nem csoda, hogy megy a hasa.
2012. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Egy éves kor után, már lehet mézet adni! De nyilván, mint más étel bevezetésénél is-főleg ennél ami köztudottam allergizál- figyelni kell a reakciókat! Állj le ezzel a mézeskalács történettel, hogy megnézd, hogy attól van-e.Igazán nincs szüksége a szervezetének a mézeskalácsra szerintem!
2012. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy egy éves kor után már lehet adni mézet. De az is lehet, hogy maga az édesség, ami meghajtotta, mert amúgy nem szoktam neki édes, cukros dolgokat adni. És most sem úgy kell elképzelni, hogy reggel, délben, este mézeskaláccsal etetem! Egyet max. kettőt
2012. dec. 23. 13:55
 5/5 A kérdező kommentje:

(ooops véletlenül elküdltem)

kap és nagyon kis pici szív alakú mézeskalácsokat csináltam. Szóval nem sok, de mindegy leálltam vele, aztán majd kiderül.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!