Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ült a babád teljesen...

Mikor ült a babád teljesen egyedül? Többi lent.

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám.Forog,kúszik és már az ágyát is lejjebb kellett tenni,mert térdeplő állásba felhúzta magát. Viszont nem ül még önállóan. Más babák ilyenkor már ülnek....
2012. dec. 23. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam mászásból fordult át ülésbe,szóval ha nem mászik még, akkor szerintem ráér, ne foglalkozz azzal, hogy mások babája mikor mit csinál, semmivel sem vagytok lemaradva! :)
2012. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem mászik még,csak gyorsan kúszik. De ha felültetem( nem szoktam),akkor is pár másodperc múlva eldől. :(
2012. dec. 23. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kb,6 hónaposan felállt elkezdett mászni,és próbálkozott sz üléssel,és 7 hónaposan már nem is támaszkodott,úgy ücsörgött egyedül
2012. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

8,5 hónaposan ült fel teljesen egyedül. 8 hónaposan kezdett mászni és fokozatosan ült fel a kislányom. Először oldalra dőlve támaszkodott a kezein, aztán a kezei egyre közelebb kerültek a testéhez, aztán egyszer csak már nem támaszkodott.


Ne ültesd, még csak pár mp-re sem. Ha megerősödik az izomzata, fel fog ülni

magától.


Türelem:-).

2012. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 10 hónaposan, a kisebbik 7 hónaposan ült fel. Mindkettő nekiállt mászni, rá pár napra meg már ültek.
2012. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8,5 hó. nem vagytok elkésve. Boldog karácsonyt
2012. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8,5hósan kezdett mászni(nála a kúszás majdnemhogy kimaradt, kb.1-2napig csinálta csak), rá egy hétre állt fel először és csak napra pontosan 10hónaposan ült fel önállóan.

Ne aggódj, nem vagytok elkésve, minden baba más, egyszerűen még nem jött rá arra, hogy ő ilyet is tud csinálni.

2012. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9 hónaposan hasizomból. Majd elkezdett kúszni és 2-3 hét múlva mászni
2012. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6 hónaposan és már mászott is bőven,de neki nagyon jó a nagy mozgása és úszik tornázik.

Szerintem nem vagytok lemaradva.

De ha zavar akkor ajánlom az úszást ,a vízben hamar beindul ;)

2012. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,kicsit megnyugtattatok. :)

Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 23. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!