Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan lenne hasfájós?

4 hónaposan lenne hasfájós?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz a lányom,és péntek óta, szörnyű minden egyes napunk.

CSak ordít,és ordít és ordít. Nem tudom máshogy írni,mert tényleg ez nem sírás. Boldogan mosolyogva ébred, aztán 11 körül elkezdi,és abba sem akarja hagyni.


Kezdetektől sokat pukizik, és 2-3 naponta kakil csak,anyatejes, a doki azt mondta, ez így jó.

Főleg este lefekvéskor, 8után a legjobban, húzkodja a lábait, feszíti magát, akkor nyugszik meg kicsit,ha az alkaromra fektetem hasom,akkor pukizik párat és így el is alszik, de 2 óránként megébred éjjel:(


Először azt hittem a banán a gond,amit ettem, de másnap is fájt a hasa, így már elmaradt a tea(saga), a mézeskalács, kávé is. Alig eszem,mert epekövem van, diétáznom kell,hogy a műtétet tudjuk kicsit kitolni, de fogalmam sin mitől fájhat a hasa. Második baba,de komolyan kifog rajtam,annyira bánt,hogy nem tudok rájönni mi a porbléma


Espumisan,Infacol-t próbáltuk, mert mindig is sokat pukizott,de egyik sem vált be


2012. dec. 25. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Csokit nem ettél?

Már a második gyerekemnél a csoki a ludas hasfájásban...

2012. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inni édeskömény teát (ne a baba hanem te igyad) és így ő is megkapja a tejcivel nekünk is volt 1szer hogy három napig nem volt széklete de amióta iszogatom a teát, bármit ehetek, gyakorlatilag még óvatosan a k betűs ételeket is... (kisfiam most 3 hónapos nekünk a fogfájás kezdődik és azért lettek gondjaink mostanában magával a szopizással) Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!