Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van valami még amit...

Anyukák! Van valami még amit bevethetek, hogy az egy éves babám ne kapja el tőlem a hányás hasmenéses vmit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kaja okozza, de nem tudni, mert hányni csak egyszer hánytam. Mosom a kezem, szájmaszkot vettem fel, a játékaihoz nem nyúlok, szellőztetek, őt muszáj ellátnom, de nem puszilom.
2012. dec. 28. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én többször elkaptam ezt a hányós vírust a keresztgyerekektől, de soha nem csak egyszer hánytam. Ez inkább ételtől lesz. Akkor pedig valószínűleg megússzátok.

Még annyit tehetünk, hogy szorítok nektek.

Neked jobbulást.

2012. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de rendes vagy, köszi :-)
2012. dec. 28. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. 3 hete volt , én normaflore szedtem nagyon hatásos

2012. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vírusok nagy százalékban akkor is fertőznek már, amikor még nincsenek tünetei. Tehát ez lutri. Vagy elkapja vagy nem. Viszont azt nem érti egy egy éves, hogy miért nem puszilgatja anya, szóval én ennyit sem tennék.


Amúgy az egyszeri hányás valóban inkább gyomorrontásra utal, ami nem is csoda így az ünnepek kapcsán...


Jobbulás Neked!

2012. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő szappannal mosd a kezed, vagy használj fertőtlenítő kendőt. Inkább menj biztosra és ne kockáztass. Én ezt tenném.
2012. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább gyomorrontás.


Én is Normaflore-t szoktam ilyenkor inni 3 óránként.

2012. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!