Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködés ősszel/télen?

Öltözködés ősszel/télen?

Figyelt kérdés

Akinek ősszel/ télen volt félév körüli kisbabája, hogyan öltöztette ősszel és télen? Gondolok itt pl: télen overáll alá harisnya és nadrág, milyen nadrág vékony, farmer? Body, rá hosszú ujjú majd még kardigán is vagy csak az overáll?

Minden érdekel!


2009. aug. 25. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon hosszuuju body, kisnadrág, zokni, de ha meleg van elég a rövidujju is szerintem. Én kintre kezeslábast adtam rá. alatta meg rugi volt. De otthonra is rugi is jó. Én nagyon szerettem a pántos rugikat, alá meg a rövid vagy hosszujju bodykat.
2009. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kintre az overáll alá "csak" nadrágot és pulcsit vagy rugit adtam, mást nem, mert az overáll iszonyú meleg, a lányom nem is bírja annyira a meleget. Bent is rugiban volt vagy ruginadrág és hosszú ujjú body. 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nagyon hideg volt kint hosszú ujjú boby (rövidet télen sosem használtunk) harisnyanadrág nadrág pulcsi és overál meleg sapka sál, a baba kocsiba alá vastag pléd+ lábzsák de tapasztald ki a te babád hogy szereti az enyémek fázósak a mai napig 2 és 7 éves ha nem izzadt a kis háta akkor biztos jó.
2009. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam tavaly októberben volt 6 hónapos.

Ősztől, azaz pontosabban a hideg időtől kezdve az alábbi ruhadarabokat hordta: body (pólóujjú), erre egy hosszú ujjú felső (melegítőfelső), és egy melegítőalsó, valamint egy vastag (és csúszásgátlós) zokni. Lakásban ennyi.

Ha sétálni mentünk, erre adtam egy overallt, és így mentünk. Ha nagyon hideg volt (mínusz fokok), akkor annyi volt a változás, hogy két vastag zokni és felülre egy mellény a melegítőfelső fölé.

Nekünk ennyi öltözék elég volt, de mondjuk olyan overallt vettem, ami nagyon jó vastagon bélelt. Mert vannak olyan overallok is, amit olyan vékonyak szinte mint egy őszi dzseki.

2009. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!