Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oscillococcinum adható Homogen...

Oscillococcinum adható Homogene 9 tablettával együtt 15 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Valahogy olyan szerencsétlenül jártunk, hogy az elmúlt 1 évben már 2-szer is volt torokgyulladásunk és most ismét. "Kedves" gyermekorvosunk nem ismer más gyógyszert, mint az antibiotikum, de az előző két kúra olyan szinten tönkrevágta a kislányom szervezetét, hogy most semmi kedvem egy harmadik kúrához. Ráadásul eddig egy enyhe antibiotikumot kapott (Amoxicillin), most viszont Augmentint írt fel az orvos. Mindezt úgy, hogy legalább 3-szor elmondtam, hogy nem lázas a gyerek, csak hőemelkedése van. Szerintem nem normális ez az orvos! Kinek milyen tanácsa lenne?
2012. dec. 27. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a www.homeopatia.info.hu (orvos válaszol)-n, hogy mit ajánl. Babámnak múltkor problémája volt és olyan homeopátiás koktélt javasoltak, amitől 2 nap múlva kutya baja nem volt. Pedig nekem még soha nem vált be a homeopátia, de a babámnak igen.
2012. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!