Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek kozuletek ilyen...

Van valakinek kozuletek ilyen csoros pohara a babajanak, szereti?

Figyelt kérdés
mert a fiam nem akarja inni belole :((1eves)
2009. aug. 25. 09:38
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. aug. 25. 09:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egyik nap vettük neki.Én a reggeli tejét adom neki belőle.Kortyolgatja.Nem fog egyszerre megtanulni inni belőle.Meg kell neki szokni.Sok sikert!

2009. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat koszi de mar vagy 5x probaltam,nem nagyot tetszik neki.Na majd nem adom fel:)
2009. aug. 25. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hós, le kell venni az egész csőrös részét, úgy iszik belőle. Sosem volt cumisüvege, cumija, csak a poharat ismeri. Ezt azért vettem, hogy autóban, vonaton stb könnyebb legyen, ne lötyögjön ki. Ő sem szereti ezeket a csőrikéket.
2009. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz az én gyerekeim már nagyok, de nekik is volt csőrös poharuk. Egyik sem szerette, nem is használták. Szerintem túl vastag a csőr része.
2009. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent van,de a fiamnak több mint fél év kellett,hogy hajlandó legyen inni belőle.Légy türelmesebb:)
2009. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan ivott ilyenből, 9 hónapostol rendes csöröspohárbol iszik. Nagyon szereti, ez nem szilikonos.

[link]

[link]

2009. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!