Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha napkozben keveset szopizik...

Ha napkozben keveset szopizik a babatok (ki lettek valtva az etkezesek) eleg tej termelodik reggelre es estere a babanak?

Figyelt kérdés
8 honapos mult a babam es nagyjabol uzsi utan szopizik meg meg reggel es este, a masik ket etkezes ki lett valtva. azota latvanyosan lecsokkent a tejem mennyisege.tudom, hogy ez normalis is, de arra lennek kivancsi, hogy van-e itt olyan anyuka akinek olyan keves teje lett, hohu ekkor kellett potolni tapszerrel?honnan vetted eszre, hogy nem eleg?
2009. aug. 25. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
reggelre mindíg több van mint estére, viszont este táplálóbb az anyatej, ezért elég ami van,legalábbis eddíg. Ha úgy látom nem elég este, akkor kétszer váltok mellett. Eddig még nem volt gond, csak egy nap mensi előtt. Néha napközben is többször ráteszem pár napig, hogy érje inger a cicit, és termeljen. Tea vagy víz helyett szopizik.
2009. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább estére van tobb,mert én már napkozben alig szoptatok /11 hós a baba/,de éjjel még tobbszort /4-5-6-szor is/ szopizik,így reggelre szerintem semmi tejem nem marad.Szerintem nem gond,mert már sok mindent eszik,meg kap tejpépet is.
2009. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor már csak reggel és este szopizott a kislányom, akkor kb. 1 hónap elteltével pótolnom kellett a tejcsit. Onnan vettem észre, hogy gyakrabban ébredt. 9-kor feküdt és csak éjfélig-1ig bírta, azután meg óránként, 2 óránként kelt szopizni. Próbáltam több kajcsit adni neki, ill. du-án is főzit, de nem lett jobb a helyzet. 2 hét szenvedés után kapott kb. 60ml pótlást és reggelig aludt. Úgy etetem, hogy fürcsi előtt fél órával egyik cici+tápszer, utána pedig lefekvés előtt másik cici.Azóta nem kellett emelni a tápszer adagján.
2009. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!