Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlen vagyok,...

Tényleg felelőtlen vagyok, mert engedem, hogy a párom tesójáék jöjjenek látogatóba két ovis gyerekkel akik egy hete még betegek voltak és még köhögnek?

Figyelt kérdés
Anyósom azt mondta a páromnak ,hogy az vagyok. De hát a párom dolgozik, mi liftezünk,boltba járunk,ennyi erőből bármikor elkaphatjuk mi is. Arról nem is beszélve ,hogy anyósom itt volt 1 napot és előtte náluk volt 3 napot. Ennyi erőből ő is elhozhatta volna a bacikat,hiszen a tünetek előtt is fertőz már az ember.
2012. dec. 28. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mekkora a te gyereked?
2012. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem kell túlfélteni a gyereket,attól,hogy köhögnek már biztosan nem fertőznek.
2012. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2 hónapos múlt.
2012. dec. 28. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem engedném a látogatást.
2012. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Golan Trevize ***** válasza:
51%
Nem, de azért ne nagyon bújjanak bele a baba arcába.
2012. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Anyósod keveri a kását, vigyázz vele. Miért nem neked mondja?!

Mind így kezdi, "csak jóindulatból mondom, fiam, de a párod..." blablabla.


Nem vagy felelőtlen!

2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Anyatejes babák védettek a bacik ellen.
2012. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 nittababy ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem vagy felelőtlen!!Nem kell óvni meg védeni mindentől mert akkor lesz állandóan beteg!!Engem mindenki felelőtlennek tartót mert egy kutya mellé szültem!!Érdekes a kislányom 22hónapos és soha nem volt még beteg!!Azt azért hozzá teszem hogy nyúzza húzza a kutyát!!
2012. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem gondolom rosszul. Amúgy nekünk is van két lakás kutyus. Az se tetszett neki. Meg az sem mikor 5 naposan már kivittem sétálni,bár akkor pont napos idő volt és azóta minden nap sétálunk. Nagy tömegbe ,plázába persze nem viszem, de ez már túlzás lenne ,hogy senki ne jöhessen hozzánk. Amúgy mikor mentünk orvoshoz,uh-ra stb ott is elkaphatta volna a többi gyerektől.
2012. dec. 28. 15:18
 10/19 anonim válasza:
Az anyósok mindig kavarnak
2012. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!