Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te magára tudod hagyni a (már...

Te magára tudod hagyni a (már közlekedő) babádat 10-20 percre a szobában úgy hogy biztosan ne essen baja? Vagy berakod ilyenkor a kiságyba/járókába inkább?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy a lakásunkat lehetetlen tökéletesen bababiztossá tenni vagy a gyerekem extrém eset hogy ez nálunk képtelenség.
2012. dec. 28. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"annyit olvasom hogy a gyerek ennyi meg ennyi órát eljátszik a szobájábsn magában "

Ezzel nincs baj, gyereke válogatja, elvan-e egyedül. De a lényeg, hogy anyuka, vagy valaki mindig figyeljen rá!

2012. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9 hónapos a Kisfiam, mászik, bútorok mellett feláll, lépeget. Akkor szoktam magára hagyni, amíg elmegyek wc-re, kezet mosni. Ha hosszabb időről van szó, akkor a kiságyába teszem. Egyébként mellette vagyok, illetve ő jön utánam, a konyhában az ő fiókja az alsó, szereti kipakolni :)

Egyébként meg szerintem és a védőnőm szerint is (bízom benne, ő is felnevelt 2 gyereket) nem szabad túlságosan félteni. Persze nem adok a kezébe kést, a konnektorok meg szerencsére magasan vannak, és a kandalló meg a gáztűzhely tilos. De bizony koppant a fejecskéje már párszor a járólapon, ha megbotlott, de aztán szépen megtanulta az elesést is, és lecsücsül.

2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A két dolgot kevered! Attól még, hogy valaki nem hagyja magára a gyereket, nem jelenti,hogy a gyerek nem játszik el magában.

Nálunk a nappali, amerikai konyhás, így egy légtérben vagyunk. Amikor főzök, ő a nappali eljátszik egyedül ideig-óráig. Tehát nem én játszok vele!

2012. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az én babám nagyon sokáig eljátszana egyedül magában, nem ez a probléma, hanem az hogy számtalan veszély van a lakásban amit nem tudok elhárítani, így nem hagyhatom magára.
2012. dec. 29. 08:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne is hagyd magára, amíg így érzel, nincs ezzel baj. Attól még tud nélküled játszani, ha figyeled.
2012. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!