Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha május végén született a...

Ha május végén született a babám, akkor a betöltött 4. hó után adható bébi ételeket és italokat szept. Végétől adhatom neki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, igy van ahogy írtad.
2009. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,tudom hogy elég hülye kérdés volt,csak már összezavartak.
2009. aug. 25. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki gyümölcsöket és főzelékeket is,nem feltétlen kell bébiétel mindig.
2009. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, akkortól, nagyjából. de ha mondjuk anyatejes, akkor szerintem felesleges ilyen gyorsan nekiesni a bébiételeknek, én inkább hagynám a hozzátáplálást 6 hós korig. kóstolhattok gyümileveket, hogy szokja az ízeket, de nem kell rohanni sehova:-) Ha tápszeres, akkor nyugodtan lehet kezdeni a gyümiket. sőt, akár előbb is, ez az én véleményem. Az én fiammal én 3.5 hósan elkezdtem gyümilevet kóstoltatni orvosi tanácsra, mert nagyon szépen fejlődött. ahogy a tejem csökkent, a doki mondta, hogy azt az egy étkezést inkább próbáljam kiváltani, amire tápszert kellene pótolnom. így is tettem, nagyon ízlett a gyerkőcnek mindenféle kaja:-) most már egy éves, és mindenfélét eszik már.
2009. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is az orvos ajánlotta,főleg a gyümileveket a kaki miatt mert kicsit nehezen akar jönni a maltofer miatt
2009. aug. 25. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most próbálgatjuk a bébiételeket, azért vannak érdekességek a 4 hónaposnak adhatók között, pl. a cukkini kukoricával... A cukkini ok, de a kukorica teljesen kikészitette a 4.5 hónapos kisfiamat, de amúgy sem szokás ilyen korán adni. Szóval azért gondold végig, mi van bennük, nézz meg egy hozzátáplálós listát is, mivel érdemes kezdeni, folytatni.
2009. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így van, én is azt mondom, mint az előttem szóló. mindenképpen nézz egy hozzátápis listát, ne hidd el a bébiétel gyártóknak, hogy mindent ehet, amit beletesznek. néha csinálnak olyan kajákat 4 hós kortól, ami nem éppen tesz jót még a gyomrának. egyelőre inkább csak gyümilevek, gyümipépek jöjjenek, azok közül se mind, egzotikus gyümölcsöket egyelőre ne adj neki, azzal ráérsz. főzelékeknél krumpli, sárgarépa az első, egyelőre csak ezeket kóstoljátok szerintem.
2009. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!