Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki,13 hónapos lányomma...

Úgy néz ki,13 hónapos lányommal egy éjszakát kórházban kell majd töltenünk, tejterheléses vizsgálatot végeznek majd nála. Mit lehet csinálni egy olyan zárt helyen egy örökmozgóval?

Figyelt kérdés
Most kezdett el járni, nem tudom, hogy lesz el egy szobában? Pl. Folyosón nem is mászkálnék vele, nehogy elkapjon valamit.
2009. aug. 25. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

én a fiammal 1 évvel ezelött 17 napot voltam ott,de ugy hogy elsemmozdultam mellöle.még enni se.hosszu volt és nehéz,de az 17 nap volt..1 évnek tünt.1 napot vigan kilehet birni......

vigyél neki könyvet,jätszäl vele minél többet.ne görcsöj hogy mi lesz 1 napig..aztényleg nagyon kevés idö:).

2009. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Miért kell mennetek ilyen vizygálatra? Úgy értem, hogy milyen tünetek alapján utaltak be titeket?
2009. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem se aggódj rajta! neki minden új lesz ott. vigyetek sok játékot, mesekönyvet, amiket szeret otthon is.

biztos, hogy sokat lesz ölben, inkább te készülj lelkileg, hogy fárasztó nap lesz. ölbe veszed, és nézelődtök a folyosón. esetleg ki is lehet menni az udvarra, nem biztos, hogy a szobába zárva kell tölteni a napot vele.

2009. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

17 nap, hú, az tényleg borzasztó hosszú lehetett.


Ekcémás, egy bőrgyógyász azt mondta, hogy aki ilyen atópiás alkatú, elfelejtheti a tejet, kakaót, remélem, téved. Gasztroenterológus dokinő küldött minket erre a vizsgálatra, állítólag egyértelműen eldől utána, hogy ihat tejet vagy sem.

Vannak mondjuk kételyeim, merthogy azt mondják, minél később találkozik az allergén dolgokkal, annál jobb, erre 2 és fél óra alatt beledöntenek egy csomó tejet 13 hónaposan, de csak tudják.


Az a baj, hog mióta jár, nemigen van egyhelyben, nem érdeklik a játékok, de majd megoldjuk, végülis az új környezet tényleg biztos leköti.

2009. aug. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!