Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trükkök, praktikák majdnem 2...

Trükkök, praktikák majdnem 2 éves örökmozgóval 2 órás repülős utazásra?

Figyelt kérdés
Most fogunk először menni, 22 hónapos lesz addigra. Itthon is elég nehéz lefoglalni... Nálatok mi vált be? Miket vittetek magatokkal? Vagy vittetek valami újat, hogy az újdonság ereje is hasson? Szeretnék felkészülni, mert anno engem is nagyon idegesítettek az ilyen sikítozó, rosszalkodó gyerekek és nem szeretném ugyanezt a sajátommal... :)) Vagy túlparázom - az új és ismeretlen közeg úgyis le fogja kötni?
2010. júl. 25. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

nekem 1 ilyen utam volt Írországba, egy 2 éves forma kiskölyök végigüvöltötte a 3 órás repülőutat. Amikor 2 héttel később megláttam a visszafelé jövő járatnál, azt hittem sikítok:D Krisztiánnak hívták a kis "drágát".


Sajnos nem fogod tudni lekötni, hiszem az új környezet csak még jobban be fogja pörgetni.

2010. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen vigyél néhány új, érdekes apró meglepit amit előhúzol hiszti előtt. Nálunk beválik a képeskönyv sok-sok dumával. A színes rakosgatható nasik is lekötik egy időre, és közben eszegthet is.

2010. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A miénk jól elvolt, mivel csak a fel és leszálláshoz kell az öledbe ültetni, a kettő között meg a sorok közt matchboxozott (lány) egy nagyobb kisfiúval... Nem volt gond, a felnőttek simán átlépték őket és kész...
2010. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!