Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom eddig...

2 hónapos kislányom eddig átaludta az éjszakát este 9-től reggel 7-ig. Ma éjjel 3:15-kor feébredt. Ilyenkor megetessem vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az éjjel megetettem, de nem sokat evett!
2012. dec. 29. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk pont ugyanez volt ma. 2 hete átalussza az éjszakát a kislányunk, este 10-től reggel 8-ig, de ma éjjel 2kor felkelt. Vártam egy picit hátha visszaalszik, de csak nyöszörgött, igy gondoltam éhes. Kimentem a konyhába keverni egy adag tápot, mire visszamentem aludt. Szerintem adj neki kaját, ha nem kéri úgysem fogadja el. Nappal mennyit alszik és eszik a babád?
2012. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanez! 8 hetes lányom 3 hetze 10-től 8-ig alszik, de ma éjjel semmit nem aludt! Délután 5-től volt ébren reggel 6-ig! Közben 2x fél órát aludt, nyűgös volt, nem nagyon akart enni. 6 óta alszik. Többen mondták, hogy biztos a telihold. Lehet benne valami, visszanéztem, 4 hete ugyanezt csinálta teliholdkor!
2012. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet nálatok csak ennyi volt. Én ilyenkor azért megpróbálnám megetetni.


előző voltam

2012. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor csinált ilyet, amikor vendégek voltak, és kimaradt a délutáni alvása. Felkelt a délelőtti alvásból 2-kor, kajált, jöttek a vendégek, nyúzták, körbe ugrálták, és így kimaradt egy alvás. Jött a fürci, kaja és nem aludt el csak hajnal 3-kor!!!

Azóta betartjuk az alvásokat.

Első voltam

2012. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!