Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wonderwalk babakocsit ismeri...

Wonderwalk babakocsit ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Nézegetem a babakocsikat,mert le szeretném cserélni.Találtam ezt a márkájút,de soha nem hallottam még róla.Egyébként kinézetre nagyon tetszik.Strapabírónak tűnik.Gagyi márka,vagy csak nekem ismeretlen?Köszii a válaszokat!
2012. dec. 29. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Erről lenne egyébkét szó:

[link]

2012. dec. 29. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen márkájú van,imádom.

A legjobb választás ( 5 babakocsink van )

Esernyő kocsi ,nem sport ,de nagyon praktikus.

[link]

2012. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Amit linkeltél az szuper!Minél többször nézem annál jobban tetszik:)
2012. dec. 29. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Karfája legyen,mert ezen nem látom.Állítható az is több fokozatban.Nem tudok hibáját felróni. Jobb mint a 40 ezres kocsink.
2012. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi használtuk nem szeretük . Nagyon akadozik , meg a kerei ebből eredően nagyon rosszak . Mi ezután egy Abc Designre vettünk nagyon szeretem , attól féltem , hogy 3 kerekű de nagyon jó, mivel dupla kerekű, mi nagyon szeretjük , aztán közbe becsúszot a 2. Baba is igaz , hogy úgy volt irva ,hogy sport kocsi , de mi újszülött kortól használtunk , de így is vizszintesen feküdt benne . [link]
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik kocsink az 5 ből ABC desing (take of) nekem az a rosszabb,ezzel akár futni is elindulok,meg terepen...Ha van lehetőséged próbáld ki nézd meg egy üzletben ,kinek mi jön be
2012. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!