Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszülött babátok saját...

Ujszülött babátok saját szobát kapott hazaköltözéskor és ott volt, vagy veletek van 1 szobában? Nálatok ez, hogy volt, van? Milyen lehetőségeitek vannak erre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét gyerek a mi szobánkban aludt az első időkben, nem is miattuk, hanem mert nekem így volt kényelmesebb. Amikortól nem kellett éjjel szoptatni (vagy max 1x) akkor saját szobába kerültek, persze mittomén fogzáskor, betegen előfordult, hogy áttettem magunkhoz. Most 4,5 és 3 évesek, néha még velem alszanak, de amúgy bevált a saját szobájuk, nincs gondjuk ezzel.
2012. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
igaz,hogy nálunk még nem született meg(még van 3 napunk),de nálunk is először a szülői szobában lesz...pont amiatt amit az előző válaszoló is írt:pl az éjszakai szoptatás miatt meg én így nyugodtabb leszek!40 hkm
2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk volt bölcsönk és abban volt az elsö 3 hónapban mindegyik, majd mentek a saját szoájukban. Elsö idöben nekem is jobb volt érzelmileg is meg fizikailag is. Aztán 3 hós korukban már mindenki különvágyott. Lányaimat zavartuk a reggli öltözködésnél, az esti olvasással meg ilyenekkel, így jobb volt a külön szoba.
2012. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
A mi kisfiunk is egy szobában van velünk születésétől fogva, de hajnalban mindig bekéredzkedik közénk (felkel, de nem éhes/szomjas, mert nem szopik, csak mellénk/közénk akar feküdni). Tudom, hogy nem helyes magunk közé venni, de ha csak így alszik vissza, akkor legyen. Amúgy kész van a szobája, csak ő hiányzik belőle, de ha így halad, még sokáig nem fog átköltözni.
2012. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
A kisfiunk első naptól a saját szobájában alszik, légzésfigyelővel, bébiőrrel. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, nem zavarjuk, nyugodtan tud pihenni, nekünk is megmaradt a privát szféránk. Szerintünk ez így jó.
2012. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi még nagyon az elején vagyunk,de nem árt előre gondolkodni ezen is. Én is szeretném ha a saját szobájában kezdhetné az itthon létet,csak sajnos még nincs szobája. Nem tudom mi lesz ha itt az idő,mert a mi szobánkban alig van hely. Aztviszont nem akarom,hogy köztünk aludjon. Pontosan a magánszféra miatt,meg aztán ha megszokja akkor nehezebb. Jobb lenne ha sajátja lenne majd.Sok szerencsét a nagy pillanathoz,és gratulálok nektek. Mi lesza picurka?
2012. dec. 29. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Az első lányom velünk egy szobában volt, aztán rá kellett jöjjek, nem működik, 5 hónapos volt,amikor saját szobába költöztettük:)

A második lányamt úgy gondoltam-sok mindenki ajánlotta- egy szobába rakom a nagyobbal(2 éves). Hát nagyon nem működött, úgyhogy ő is ment külön szobába. Még jóhogy 3 szobánk van, egy a mi hálónk, a másik kettő a csajszikáinké.

2012. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját szobájában aludt légzésfigyelővel.
2012. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajàt szoba szintén,légzésfigyelovel. 8hetes kora ota àtalussza az éjszakàkat.
2012. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első naptől a saját szobájában alszik.
2012. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!