Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet lehet adni 2...

Cebion cseppet lehet adni 2 hónapos kisbabának?

Figyelt kérdés
Megfázott a kisfiam és arra gondoltam jó lenne neki egy kis C-vitamin. De nem tudom adhatok-e neki?

2012. dec. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan
2012. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem! Pont most hívtuk emiatt az ügyeletet és azt mondták, hogy semmit! Ha anyatejes, akkor Te vegyél be extra mennyiségű C vitamint (nekem a háziorvos és az ügyelet is napi 2000mg C vitamint ajánlott!)
2012. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szóval ilyen pici babának semmilyen recept nélkül kapható szert nem szabad adni! Az én Fiam 12 hetes és rettenet csúnyán köhécsel, nehezen lélegzik és az orrából is jön némi váladék! Amivel még tudsz segíteni a babádon: naponta többször tengervizes sóoldat befecskendezése az orrába és leszívni orrszívóval a trutyit minél többször!

Jobbulást Nektek!

2012. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De többen írták más oldalon hogy lehet adni.

Nem szoptatok sajnos nincs tejem :-(

2012. dec. 29. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hetes kora óta adom a lányomnak, naponta 5 cseppet a védőnő tanácsára, mivel sokan betegek ilyen időben és legyen egy kis védettsége. Most 8 hetes, de eddig semmi gond nem volt, csak az ízét nem szereti, ezért általában egy kis teába teszem bele.
2012. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én újszülöttem is megfázott (elkapta a tesótól), Napi 2x 3-4 cseppet mondott a gyerekorvos hogy adjam neki. Nyugodtan adhatod.

2012. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy lehet adni, testsúlykg-onként 1 cseppet.
2012. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barbys26 válasza:

szióka!!

nyugodtan adhatod neki a Cebiont mi is tegnaptöltöttük a 2hónapot és adom neki rendszeresen nekem a gyerekdoki azt mondta meg a védőnő hogy azzal nem ártok neki sőőőőt,ha meg telítődne a szervezete akkor kipisili de semmiképpen sem ártalmas.szép napot

2013. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!