Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos növekedési ugrás,...

3 hónapos növekedési ugrás, vagy mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Kisfiam holnap lesz 3 hónapos, néhány napja nyűgösebb, egyébként nagyon nyugodt baba. Többször akar szopizni, eddig minimum 3-4 óránként evett, most a 3 órát is alig bírja ki. Ennek ellenére egy alkalommal maximum 120 grammot eszik meg, van hogy kevesebbet. Meg olyan furán szopik mostanában, szinte tartanom kell a fejét a cicin, mert szív kettőt és elfordul, majd újra... Már megijedtem, hogy kevés a tejem, vagy megváltozott az íze és nem kell neki. Tápszert is vettem már két félét, de nem igazán szeretném azzal etetni. Igaz már kétszer megpróbáltuk, egyiket nem is fogadta el, másikból kicsit evett. Fagyasztott anyatejet egyáltalán nem fogadta el.

Ja, eddig már tök jó napirendünk volt, éjjel is aludt 4-ig, most újból kétszer ébred. Nappal is magától elaludt, ha láttam, hogy fárad és lefektettem, most legtöbbször, ha lefektetem sír, pedig már nagyon fáradt.

Mi lehet vele? Tényleg növekedési ugrása van? De akkor miért nem eszik többet egy alkalommal? Vagy tényleg nincs tejem? És ez az időszak meddig tart?


Bocs, hogy hosszúra sikeredett, de eléggé tanácstalan vagyok.



2012. dec. 29. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nagy valoszinusèggel novekedèsi ugràs.azèrt nem eszik tobbet egyszerre mert nincs hely a pociban.jah ès ebben a korban kezdik igazàn felfedezni a vilàgot,minden èrdekessebb.1-2 hèt ès elmulik.kitartàs
2012. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az evése rendeződött, de mostanában nyűgösebb, nappal nem akar aludni, gondolom tényleg egyre jobban érdekli a környezete.
2013. jan. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!