Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő vagy sem?

Légzésfigyelő vagy sem?

Figyelt kérdés

Használtok légézfigyelőt? Milyet használtok, mi a véleményetek róla? Sok a téves riasztás?


Nem tudom, hogy vegyek-e vagy sem, nem akarok bajt, de téves riasztásokat sem...


2012. dec. 29. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angel Care van. Nem vettük, kölcsön kaptuk. Ha nem kapjuk, akkor is veszek, engem megnyugtat a tudat, hogy van. Pár napos lehetett a fiam, mikor beriasztott. Nem tudom, hogy tévesen e vagy sem. Nagyon kimerült voltam sajnos... Azóta sem volt riasztás. Most 9 hónapos a fiam, de még most is használom éjszakára. Ha megengedheted magadnak, akkor azt mondom, hogy vedd meg, vagy, ha kapsz kölcsön, akkor fogadd el!
2012. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, mindenképpen legyen. Azt nyilván nem kell mondani, hogy az utólagos gondolatok mennyit érnek...
2012. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Használtam mindkét gyereknél. Engem megnyugtatott. párszor riasztott, de amikor sikerült beállítani rendesen, utána jó volt.


Inkább riasszon be 3-szor tévesen (bár lehet ám, hogy nem is téves, mert a csipogás hatására vesz ismét levegő a baba, és mi már úgy látjuk, semmi gond), minthogy egyszer baj történjen.


Szintén AngelCar volt.

2012. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is AngelCare van, 1hónapja használjuk, engem nagyon megnyugtat, ahogy hallom a kattogást! Használtan vettem, bár ismerőstől, de nézz körül szerintem nyugodtan te is használtak között!
2012. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Eszem áll meg.

Ha van és tévesen riaszt ,lesz egy kis ijedség.És?

Ha nincs, és leáll a légzése ,akkor meghal a baba.

Most komolyan ezt mérlegelni kell? Mi nem egyértelmű?

2012. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem ezért mérlegelek. Sok anyukától hallottam, hogy tévesen beriasztott az angelcare-es légzésfigyelő. Jó lenne ha úgy működne, ha csak akkor riasztana be, ha tényleg baj van. Volt aki azt mondta, hogy csak akkor venne, ha oka lenne rá.

Inkább egy téves riasztás, mintsem, hogy elveszítsem a babám, de ha el lehet kerülni a téves riasztásokat, akkor inkább olyat veszek!

Több fajta közül lehet választani, éppen ezért írtam ki a kérdést.

2012. dec. 29. 21:36
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van, mind a két baba alatt. A téves riasztásról az a véleményem, hogy sosem tudhatod, hogy valóban téves volt- e. A gyerekorvosunk mondta, hogy van mikor a riasztó hangja miatt vesz hirtelen újra levegőt a baba!

Nekünk nagyon nagy nyugalmat ad. Angelcaret használunk, eddig egyszer riasztott, de akkor is az történt, hogy a kis betyár beállt a sarokba stírölni az éjszakai fényt. Így nem érzékelte a lap, és riasztott. Hát, percekig olyan szívdobogásom volt, hogy azt hittem kiugrik a helyéről! De legalább tudom, hogy jól működik! :)

2012. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk BabySense II típusú légzésfigyelőnk van (a Madarász kórház is ezt ajánlja). Második babánál használjuk, soha nem riasztott tévesen! Csak akkor hallottuk eddig a riasztást - szerencsére - ha véletlenül nem kapcsoltuk ki, amikor kivettük a babát az ágyból. A Lányommal 20 hónapos koráig használtuk, a Fiam most 12 hetes.

[link]

2012. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó:

megnéztem egy bababolt honlapján az általad ajánlott terméket, a visszajelzések bizalomgerjesztőek :)

Kicsit borsos az ára, de fő a biztonság!

2012. dec. 29. 22:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
8. válaszoló vagyok! Érdemes megnézni Vaterán vagy Tesz-Veszen, mert ott kb. fele áron mennek. Mi is használtan kaptuk, előttünk már használták 2 gyerkőcnél, de nagyon nem lehet lelakni, szóval bátran megveheted használtan is!
2012. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!