Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS fontos a házaságit elfogad...

SOS fontos a házaságit elfogadják a szülés nél ha 2010-ben házasodtam mikor a babámat anyakönyvezik vagy kérnemkel ujat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten igen.
2012. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában elfogadják.
2012. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tatabányán szültem, ott nem kértek újat. Mi is 2010-ben házasodtunk, tavaly született a lányom, akkor olyan szabályról hallottam, hogy 180 napnál nem régebbi anyakönyvi kivonat kell. Nem kértek, simán a férjem nevére anyakönyvezték a lánykámat.
2012. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a kórházat, mert ahol én szültem (Bp. János kórház) ki volt már a terhesgondozóban írva, hogy csak 180 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot fogadnak el, úgyhogy mi kikértük...nem is kaptuk vissza egyébként :)

Egyébként kb 2 perc alatt adnak friss kivonatot, nem egy nagy tragédia....

2012. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem (Miskolc) ott nem fogadták el. Nekünk pl. nem 2 perces kellemetlenség volt, mert más városban házasodtunk, én kórházban feküdtem, a férjem dolgozott, így anyukám ment kikönyörögni, hogy neki adják oda. (talán vitt meghatalmazárt) Egyébként én utánanéztem a rendeletnek és nem kérhetnének újat, amit közöltem is a kórházban az anyakönyvező nőcivel, de aztán úgy döntöttem, hogy nem perlekedek vele.
2012. dec. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ki van írva, hogy 180 napnál nem régebbi kell, de a kórházban mondta egy dokinő, hogy elfogadják a régi MÁSOLATÁT is...

Egyébként meg vicc, hogy az internet korában oda kell menni kikérni, ahol házasságot kötöttél... nekünk is 85 km-re lévő városban volt az esküvőnk, és itt helyben nem adták volna ki... végül szerencsére nem is kellett.

Elvittem magammal a szülésre az eredeti másolatát, és nem volt belőle semmi probléma. Ja, és ezt is visszaadták, nem kellett ott hagynom.


Kérdezd meg a kórházban!

2012. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Sote1-en idén májusban elfogadták a 2009-es másolatot.
2013. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szt. Istvánban 2012 szeptember végén elfogadták a régit.
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!