Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! FONTOS! Ha erős derékfájá...

Limaia kérdése:

SOS! FONTOS! Ha erős derékfájásom van, székelési ingerrel, néha sugárzó fájások a hasból, akkor lehet, hogy szülés lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Hány hetes vagy??
2012. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Hány hetes vagy??
2012. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem ez csak jósló lesz. Mérd az időt, ha rendszeresek a fájások, vagy elfolyik a víz, akkor irány a kórház! Sok sikert. Hány hetes vagy?
2012. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Nekem a székelési inger furcsa egy kicsit, mert az ugye a tolófájásoknál van, azt meg tuti észrevennéd.

Éreztem én is hasonlót, mint te, és kiderült, hogy a kicsit keményebb széklet okozta, ami jönni akart, csak nem tudott. Én is megijedtem, mert nem csak a WC-n éreztem, hanem amúgy is.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy tuti nem szülni fogsz, úgyhogy figyeld a fájásokat, ha rendszeresen jönnek, menj be a kórházba, max. vaklárma, és hazamehetsz.

2012. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
39-et töltöm 3 nap múlva.már 2 napja fáj a derekam,de most már valami brutális.a hasam is lejjebb ment,a fájásokat a derekamból a hasam fele érzem,és hányingerem is van tőle.második baba,de az elsővel magzatvizelfolyással indult.valaki,aki volt igy?
2012. jan. 25. 18:24
 6/50 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a szomszédban van a kórház, én szép lassan elindulnék a helyedben. Főleg ha az első szülésed gyors volt.
2012. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Filó Judit válasza:
Megszültél már?:D
2012. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon annak hangzik!

Könnyű szülést kívánok!


Én is ennyi idős terhes vagyok, de nálam még sajnos semmi jel :(

2012. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
????
2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!