Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sötétben vagy lámpafénynél...

Sötétben vagy lámpafénynél aludjon a baba?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Miért?
2009. aug. 25. 19:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
6%
Ez ugye csak vmi vicc?
2009. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te lámpafénynél alszol? Természetesen sötétben.Legfeljebb a konnektorba tégy irányfényt,hogy ha be kell menned hozzá,ne vaksötétben tapogatózz.Éjszaka ennyi fény is bőven elég.
2009. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vicc, komolyan kérdeztem, mert már hallottam ezt is, azt is. Az én babám nem teljes sötétben alszik, nagyon halvány fény van a szobája ajtaja mellett, hogy ha be kell menni hozzá, ne menjek neki semminek. Csak kíváncsi voltam, más hogy csinálja.
2009. aug. 25. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a bébiőrnek van halvány kék fénye az világit éjszaka a szobájában.
2009. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen sötétben.
2009. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mig elalszik kislámpát kapcsolok, aminek halvány a fénye és távol van a kiságytól. Ha elaludt lekapcsolom.

2009. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban kifejezetten azt mondták, hogy halvány fénynél altassuk a picit. Mi mint abszolút gyakorlatlan szülők, így is csináltuk. Nehéz leszokni róla. Mégegyszer nem így csinálnám.
2009. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk van éjszakai fény,a babát nem zavarja!

És én imádok este beleskelődni hozzá, ez inkább miattam van!

2009. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat nekem eszembe sem jut hogy tiszta sotetbe legyen.Foleg az miatt hogy ebred ejszaka.De nalunk is van egy pici feny ejszaka (hangszoro lampaja)ha kikell menni vagy ilyesmi.Megszokas kerdese.
2009. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor még pici volt a babám akkor egész éjszaka égett a kislámpa.Aztán szépen fokozatosan sötétítettem kisebb fényű lámpival.Egyszer meg le kapcsoltam és sötét van.Én úgy gondolom,hogy tudja megkülönböztetni a nappali alvást az éjszakaival.Szerencsére ez nálunk működött is.Amikor lámpa oltás van Ő alszik reggelig,ritkán ébred éjszaka,akkor is csak inni.Persze sok szülő hagy éjjeli fényt és ezt nem is kell elítélni,mert ha a baba felébred ne ijedjen meg a sötétben legalábbis amikor még nagyon pici. :)Ő a plafonról tájékozódik...
2009. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!