Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilenc hónapos babának sál?...

Kilenc hónapos babának sál? Valahol olvastam, hogy ilyen korú babának tilos, ill. nem jó. Jól be van öltöztetve, overáll alaposan behúzva. Szerintem nem kell oda még sál, csak férjem mondja, hogy adjam rá a sálat.

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen fején át ráhúzós sálszerű valamink van, ami mégsem sál, de védi a nyakát. Nem vagyok egy túlöltöztetős típus, az én nyolc hónaposom kabátot hord (babakocsiban sétához pluszban thermozsákot), de valami a nyakukba szerintem azért kell.
2012. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is olyan sapka van. Lyukas az arcán és le lehet húzni a nyakára, ami védi.
2012. dec. 31. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja a miénk külön van a sapitól, de ha olyan a sapkátok, az szerintem elegendő. :)
2012. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen a miérk is.


[link]


One size így még a 3 évesem is tudja hordani, nem csak a kicsi.

2012. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a sállal, valami kell, hogy védje a nyakát. Csak ne tedd a szája elé, az nagyon nem jó.
2012. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!