Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz ez? Anyósom szerint...

Igaz ez? Anyósom szerint tilos szoptatni repülőn!

Figyelt kérdés

6hónapos a kislányom, megyünk nyaralni és természetesen szopik...

aztán ma végülis azt mondta, hogy nem illik szoptatni repülőn. szerintem azt is meg lehet oldani diszkréten. Vízzel sajnos nem tudom kínálni a babámat, mert azt csak egy percig issza.. a landolás meg tovább tart...


2010. máj. 26. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Biztos lehet szoptatni!
2010. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

a nem illik és a tilos között azért van némi különbség! :-)

tájékozódj a malévnél, mi ilyenkor a teendő egy ilyen pici babával, mertr lehet, hogy szoptatni pl. lehet (a diszkréció szerintem is megoldható), de elképzelhetőnek tartom, hogy más problémák fognak felmerülni netán... így biztos nem érhet meglepi!

2010. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos, hogy lehet szoptatni, sőt! Szokták is javasolni, hogy az iciripiciriket emelkedéskor és landoláskor szoptassák, így nem lesz a légnyomásváltozásból problémájuk. A diszkréció pedig csak rajtad és a babádon múlik: vegyél fel egy bővebb pólót, ami alá kényelmesen befér. A legjobb erre valami jó nagy nyakkivágással rendelkező póló, így még szemezni is tudtok.

2010. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Légi-utaskísérő vagyok. Lehet szoptatni, persze diszkréten, de én például a saját helyem szoktam felajánlani a gép hátuljában ahol nem látják a mamát és a babát -ezt persze csak út közben szabad-. Leszállásnál annyi a lényeg, hogy be legyen bekötve a pici is, ez biztonsági okokból fontos, attól még szoptatni lehet!

Nem tilos!

20 hós kisfiú anyuája

2010. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ajj, ezek az anyósok! (-:
2010. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
FEl- és leszálláskor itatni kell a babákat (fül-légnyomás változás), és ha szopik, akkor ezen nem szabad változtatni! Nyugodtan szoptatsd! Lehet, hogy anyósod irigy, mert van tejed, vagy, mert utazhatsz...
2010. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyermekorvos azt mondta, hogy fel- és leszálláskor a nyomáskülönbség nyomja a gyerek fülét, ugyhogy számítsunk arra, hogy sírni fog. Van egy egyszerü megoldás: szoptassunk fel- és leszállásnál. Ez épp olyan hatással van a gyerekre, mint ránk a rágógumizás vagy a cukorka szopogatása. Úgyhogy nemhogy tilos nem lehet, hanem ajánlott.

Tápszeres gyerekeknek gondolom tápszert kell ekkor adni.

Azt még nem tudom, hogy lehet ezt megoldani fel- és leszállás alatt, de van benne logika, amit a doktornö mond.

2010. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a pártolók mellett.
2010. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Ausztraliabol utaztam haza a ket es fel honapos kisbabammal, es termeszetesen szoptattam a repulon. Sehol sem tilos szoptatni, csak illik diszkreten megoldani. Arra kell odafigyelni, hogy tobbszor tedd mellre, mivel nagyon szaraz a levego a repulon, es hamarabb megszomjazik, mint altalaban.
2010. máj. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!