Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen érik el kb. a...

Mennyi idősen érik el kb. a babák a 9kg-ot?

Figyelt kérdés
Csak amiatt kérdezem, hogy mennyi ideig lehet használni a kengurút vagy a pihenőkszéket pl., amit 9 kg-ig ajánlanak.
2012. dec. 31. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem a lányom 1 évesn volt ennyi.

de a kenguru általában addig érdekes, míg ülni nem tud. ha tud ülni már szoktak szeretni a gyerekek a babakocsiban.

2012. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen változó.A lányom 9 hónaposan volt ennyi.De amikor a második csípő szűrésen voltunk az egyik kisfiú 16 hetesen volt 8kg
2012. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9700 gramm most, és 78 centi 9 kilós 6 hónaposan lett. De hat hónaposan ő már felült a pihenőszékben pl., és előre akart mászni belőle, bekötve pedig utálta, tehát emiatt tettük el, nem a súlya miatt. Meg szerintem egy kilenc kilósnak már régen tökéletes a földön lét, és lehet gyakorlatozni kúszásra-mászásra. Néha amúgy még így is beleteszem, lazán elbírja, csak már a legkevésbé sem rendeletetésszerűen használjuk. :)
2012. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónaposan lett 9 kg. Nagynövésű, nagy baba volt. Most 4 éves, tök átlagos, normális (inkább vékony) testalkata van.
2012. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, de valahol fél és egy éves kor között, vagy még kicsit azon túl.


Egyik lányom pl. egy évesen 8600g volt, a másik meg fél évesen kb. 8 kiló.


Amúgy a pihenőszék már nem igazán használható, ha rendesen elkezd mozogni a baba, mert nem marad meg benne,nekünk az Adamo hinta bevált nagyon, a kengururól meg tudom eltérőek a vélemények, én egyáltalán nem javasolnám.

Hordozókendő, csatos hordozó, vagy mei-tai sokkal jobb a babának. Olvass utána, nem tudom, még csak útban van-e vagy már megvan...

2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szűk egy évesen kb. De nagyon nagy eltérések vannak, a nagyobbik fiam 4 hónaposan 9 és fél kiló volt!
2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiam most 8900g,de nem vékony sőt vannak sonkák,hurkák.
2012. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy ÁTLAGOSAN 9-12 hó között. Vannak persze kivételek, de az átlag az kb. ennyi. Az én nagyobb fiam 1 évesen 8700 gramm volt. A lányom meg már 9 hónaposan 9 kiló volt, és 1 évesen 10.5. Ha őket nézzük akkor is a kettő között van az átlag.
2012. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Persze tudom, hogy változó. :)
2012. dec. 31. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:

a fiam 5 hónaposan

a nagylányom 14 hónaposan

a kicsi lány 11 hónaposan


szal váltózó

2012. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!