Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ehetnek a babák,...

Mikortol ehetnek a babák, bab-, lencse-, borsolevest? Persze enyhén füszerezve. Az én fiam 9hos és még nem mertem neki adni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki.Ebben a korban már szinte mindent ehet.Szalonnát azért még ne adj neki.
2009. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöldborsót átpaszírozva, ha még nem evett, a többit 1 éves kora után!
2009. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék lencsét meg babot. De, mint azt már több kérdésre adott válasznál olvasni lehet, nem vagyunk egyformák. Én egyéves kora előtt csak borsót adtam, de azt is 10 hónap után..
2009. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borsót átpasszírozva,lencsét is így adtam ennyi idősen.Babot viszont csak nem rég óta adok neki(23 hós)és még most is van,hogy fáj tőle a hasa.Én azzal várnék,mert nekünk felnőtteknek is okoz gondot néha.
2009. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borsot 8 honapos koratol mar nem passzirozom,csak botmixer.Zoldbabot is adok neki 9 honapos koratol.Zoldpetrezselyem,bazsalikom zoldfuszerso,hagyma,fokhagyma,olaj ezeket hasznalom.
2009. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!