Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 6 napja késik, mensiszerű...

Már 6 napja késik, mensiszerű fájdalom, egyébként jó közérzet, most már hányingerrel fűszerezve. Most este lefekvéskor majd szétszakadt a medencekörnyékem. Nem csináltam tesztet mert még korainak tartjuk. Fehér folyás, lehet babóka?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 nap késés után már nyugodtan tesztelhetnél! Drukkolok nektek hogy babó legyen!
2008. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet! Szerintem is tesztelj mert már kimutatja! Nekem is hasonló a hányingert leszámítva. De már egy hete ilyen. Majd írd meg hogy mi lett az eredmény! Drukkolok hogy baba legyen!
2008. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap délután illetve ma reggelre megjött,de csak este fájt a hasam,nem fáj semimcsak elvagyok keseredve,már 4 éve vártuk ezt a kis csöppséget.Köszönöm a drukkolást,mindenkinek szurkolok.
2008. nov. 16. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, milyen vizsgálatokon estetek már át??? 4 év az rengeteg idő :( . Mindent rendben találtak az orvosok? Mesterséges úton nem próbáltátok még? Inszeminációra godolok. Bár gondolom mindent elkövettetek már az ügy érdekéban... Azért írj kérlek!!

2008. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!