Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami szuper jó popsikrém és...

Valami szuper jó popsikrém és popsitörlő?

Figyelt kérdés
6 hetes kisbabámnak nagyon csúnya piros a popsija.Pedig azt a popsikrémet használom amit az orvos felírt.Először piros pöttyök jöttek a popsiján,azt mondta a védőnő,hogy ez gyakori szokott lenni,hogy valami gomba és írtak másik popsikrémet.Már majdnem elhasználtam,de nem múlt el,sőt még inkább piros,most már nagyon.Vagy lehet,hogy a popsi törlő nem jó? Már azt is próbáltam 3 félét is,nem tudom,hogy abból esetleg van olyan ami érzékeny bőrre való? Mit ajánlotok?
2013. jan. 1. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja popsikrémből én a neogranormont használom. Nagyon szupi.
2013. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Shea vaj a popsira! Használj popsitörlő helyett puha pamut ruhát és vizet, ha szükséges.
2013. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Popsitörlőből a rossmann féle tartalmazza a legtöbb természetes összetevőt. Ha van módod, ilyen esetekben viszont inkább vízzel mosd a baba popsiját, és próbáld levegőztetni. A Sudo nálunk bevált.
2013. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lánykám ekcémás.Ugyan ilyen volt a nunija.

Legjobban a pampers pelust és popótörlő szerettem.könnyű vele pelusozni,popót törölni.

De ha elolvassátok az összetevőket minél márkásabb annál rosszabb.Rengeteg allergizáló anyag van benne sajnos .

Több teszt alapján ahol alaposan meg is indokolják mimiért rosz a legkevésbé allergizálónak a dm sensitivet rossman sensitivet és a tesco sensitivet írták(utolsón én is csodálkoztam).A legrosszabb pontokat a nivea meg a pampers kapta.

Pelust pedig klor mentesen fehéríteet ,latex menteset kell keresni.A börgyógyász bio pelust moltex ökot vagy dm ben kaphato natur pelust ,vagy moshatót ajánlott.

Mosni nem igazán szerettem volna a pelust így eldobhatót választottam.

dm popotörlővel letörlöm tisztára egy textilpelussal szárazra törlöm és dm bio pelust adok rá.

Ezeket betartva megszünt a lányom ekcémája:-)

2013. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne töröld nedvestörlővel, inkább mosd le langyos vízzel, meghálálja a babád bőre. Aztán vékonyan tégy rá sudocreme-t. Legyen otthon egy kis tubusos neogranormon is, felváltva is használhatod, pl nappalra sudocreme, éjjelre neogranormon, vagy fordítva.
2013. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon piros a popsija, akkor mindenképpen Neogranormon kenőcs. A cinkoxidos Neogranormon popsikrém mindennapos használatra van, nem piros popsira.
2013. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a frezyderm babakrém vált be nagyon popsira meg a pine törlőkendő. Ez elég olcsó, de semmivel sem rosszabb, mint a drágább fajták.
2013. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Popsitörlőből a sensitive-t használd, vagy csak langyos vízzel és textil pelussal mosd le. A piros popsira nagyon jó a Neogranormon kenőcs.
2013. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pupkayné Barbi válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak nagyon érzékeny a bőre, csak a babés tusfürdő nem irritálja a bőrét... nekünk a neogranolmonos popsitörlő, és a tiszta shea vaj vállt be. A sudocream se volt jó..l remélem segítettem! Szép nyarat

2013. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!