Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » En ezt nem ertem. Miert nem...

En ezt nem ertem. Miert nem akar enni?

Figyelt kérdés
4 es fel hos fiam 180 miliket eszik mindig 4 orankent. most elcsusztunk kicsit es most van 5 oraja h evett es nem hajlando enni. 1oraja szenvedek vele 10 percenkent h hatha enne mar, de osszesen 60 milit evett meg. ilyet meg nem csinalt..
2013. jan. 1. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Várj vele egy kicsit. Nem éhezett meg, hát van ilyen, lesz is még :-)

Az a baj, ha folyton kinálgatod akkor egyre jobban eltolod az éhséget, mert mindig eszik egy kicsit ami csillapítja az éhségét, így nem lesz igazán éhes.

Én hagynám most egy kicsit, csinálnám a dolgomat, az esti teendőket, és lefekvéskor megetetném.

2013. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg 8-kor lett vna alvas, azert is "eroltettem", akkor nem kinalgatom, de most meg mar vakarja a fejet is olyan almos!! de mikor meg megakartam etetni nem volt az. vacsi nelkul csak ne fekudjon le nem? bar mar bevittem az agyaba, letette a kis fejet, szeme meg nyitva van, de 5 perc es tuti alszik... Csak azert furi mert olyan kis "zabagep", addig enne amig kinem fogy az uveg, hiaba van benne 300 mili (meg nem probaltam azert:)) , de akkor nem fogom fel ilyen drasztikusan! majd ejszaka felkel ha ehes es remelem ez volt az utolso vacsi nelkuli alkalom.
2013. jan. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!