Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés! Miért nem...

Babakocsi kérdés! Miért nem akar babakocsizni 7,5hósan?

Figyelt kérdés
eddig bébihordós babakocsival vittük 6 hetes korától sűrűn.semmi probléma nem volt.most eljött az ideje a sport résznek de beleültetem és gondolván húúúh de élvezni fogja hogy lát.nézelődhet.de kb 20 perc után hangos üvöltésbe kezd és rugkapál hogy jönne ki a babakocsiból.gondoltuk nem kényelmes neki.eladtuk vettünk egy másikat amiben talán csak arany berakás nincs tehát kényelmes szuper.beleraktuk szintén ua. csinálta.rettegek sétálni menni hogy engem bámulnak majd h miért üvölt a gyerek.pedig nem vihetem mindig kézbe 10kg-os gyereket.minimum 1 éves koráig azért sak kéne babakocsiba ülni!TIPPEK hogy hogyan szerettessem meg vele???MIT tehetek hogy ne üvöltsön benne?
2012. dec. 12. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Feléd vagy előre felé néz? Én fiam nem volt hajlandó hátrafelé utazni babakocsiban, mindig előre felé.
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a szitu. 5,5 hónapos a kicsim, és sosem szeretett babakocsiban utazni. Mindig úgy indulunk el sétálni, hogy fohászkodom az éghez, hogy ne kezdjen el bömbölni :D Pedig már mi is a sportrészt használjuk, de valamiért nem tetszik neki. Ha magamon viszem, azt bezzeg szereti. Egyszer nagyon sírt...rohantam velem haza...egy mama, aki vígam tolta az alvó kisbabáját, odajött hozzám tanácsokat osztogatni...PEdig már mindent próbáltam. Ez van...nem tudom, mikor növi ki. Még reménykedem, hogy ha megtanul ülni, akkor talán jobb lesz a helyzet :)
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!