Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Miért nem...

Tapasztalt Anyukák! Miért nem akar egyedül elaludni lányom, mint eddig?

Figyelt kérdés
20 hónapos lányom nappal és éjszaka is egyedül aludt el. Megpusziltam, mondtam aludni kell és kijöttem és szépen elaludt. De pár napja nem akarja egyik alkalommal sem, habár tegnap napközben sikerült egyedül is. Éjszaka megpróbáltam hogy ülök az ágya mellett és fogom a kezét míg elalszik, aztán vissza mentem a szobánkba. De éjszaka többször sírva kelt és ott kellett ülnöm míg vissza aludt. Na már eljutottam odáig hogy matracon mellette alszok hogy tudjak pihenni is. Néztem, lehet a szemfogai jönnek. Elképzelhető hogy amiatt csinálja és majd vissza áll a rend? Vagy legyek következetes és menjek a helyemre és keljek fel hozzá akár 20 is? :) Mit tanácsoltok, tapasztalt anyukák?
2012. nov. 30. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém 18 hónapos,és hetekig rosszul aludt,óránként/kétóránként felsírt-2napja végre kibújt a 2.szemfoga is,ugyhogy tegnap már csak 2szer kelt fel.Valószínű,hogy nálatok is a fog az oka.
2012. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja,és én nurofent adtam amikor ennyire szenvedett,így egy kicsit jobb volt a helyzet
2012. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

frontok is közre játszhatnak!

Ne felejtsétek el, hogy tegnap 18 fok volt ma meg lassan 10 óra és 5 fok van :D


A kisgyermekek érzékenyek erre nagyon. Az én fiam ilyenkor velünk akar aludni, és egy darabig velünk aszik és ha elaludt akkor vissza rakom a kiságyba. Lehet ez a baj...

2012. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Ma napközben is nyűgös és szerintem a foga a ludas, de a front is bejátszhat :D. Szép napot nektek!
2012. nov. 30. 13:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Nurofenből mennyit adtál neki? Fél adagot vagy egészet?
2012. nov. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!