Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen iker babakocsit vegyek?...

Milyen iker babakocsit vegyek? Linkeljetek lécci .

Figyelt kérdés
Kisfiainak keresek iker babakocsit , 2013.03.15 várom őket

2013. jan. 1. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Két ikres ismerősöm van. Mind kettőjüknek ez jött be:


[link]

2013. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:
51%

[link]


Nekünk ez vált be, mert csak 78 centi széles (befér a liftbe), esernyőre csukható (befér az autóba), könnyű, jól fordul, és újszülött kortól használható.

Ráadásul csak kb. 50000 volt.

2013. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Maclaren twin babakocsink van. A színe sötétkék kockás, de amúgy ez a fajta. Sportkocsi, Kicsire csukható, könnyű, keresztben keskeny. Állítható háttámlás.


[link]


Amikor újszülöttek voltak, akkor Peg perego-nk volt, egymás mögötti, utána váltottunk a Maclarenre. Használtan vettük mind a kettőt.

2013. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Nagyon jól nézz ki .

2és3 köszi , de ez még korai lenne . Majd 6 hósan

2013. jan. 2. 10:50
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:

Miért lenne korai?

Írtam, hogy újszülött kortól használható...

2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez nem sport kocsi? Teljesen dönthető? Babahordozot bele lehet teni?
2013. jan. 2. 13:48
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:
Sportkocsi, de 170°-ig dönthető. Hordozót nem tudod beletenni.
2013. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb a 180 fokig dönthető. Nekünk ez volt kb 10 hónapos korukig: [link]

19 kg a súlya, viszonylag keskeny, jól navigálható, allítható a menetirány, lapra csukható. És nagyon szép is (szerintem). Svájci márka, nem tudom, itthon lehet-e kapni, én két éve másodkézből vettem, de újan, blokkal, garanciával 90 e-ért. Megmondom őszintén, ennél jobb ikerkocsit azóta sem láttam. Ha születne még egy gyerekem, neki is ilyen márkájút vennék.

Attól függ, inkább autós vagy inkább gyalogos az életformátok. Ismerőseimnek is Jane van, azt mondják, az elég nehéz és nehezen kanyarodik, viszont a hordozókat könnyen lehet csatlakoztatni, és ők autóznak főleg. Én gyalogosan a miénkre esküszöm, szuper nagyok a kerekei, a legnagyobb hóban is ki tudtunk menni a lányokkal.

Amikor már jól ültek, vettünk Peg Perego Aria Twint, ez szuper könnyű, és tudunk buszozni is velük.

Szerencsénk volt a kocsikkal :)

Márciusi babáknál a mélykocsi már nem annyira fontos, a lábzsák elég, míg megjön a meleg szerintem (enyémek júniusiak, eszembe se jutott mélykocsit venni). De a 180 fokos dőléshez ragaszkodj szerintem is.

Remélem, tudtam segíteni. Grati a babákhoz, tök jó lesz!

2013. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt nagyon jó,egy ismerősömnek is olyan van.
2013. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!