Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkészített tejpépet, ha a...

Elkészített tejpépet, ha a baba nem eszik belőle, el lehet rakni hűtőbe vagy ki kell dobni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy késöbb nagyon levet enged,én ki szoktam dobni.
2009. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
asszem a dobozra rá van írva, hogy ha nem eszi meg, akkor a többi kuka. A tápit még utána oda lehet adni max. 1 óráig, de a pépet nem.
2009. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a tejpépet nem igazán tudod normálisan tárolni. ha hűtőbe teszed, felhígul az egész a fenébe, és nem fogod tudni nekiadni később már. inkább öntsd ki szerintem. Tápszert az lehet tárolni hűtőben. bár arra is azt mondják, hogy frissen kell adni, de tapasztalatból mondom, hogy semmi gondja nem lesz a hűtőtől. az én fiam csak banánnal turmixolva eszi meg a tápszert, sehogy máshogy. mivel éjszaka felkel enni, mindig este elkészítem előre az adagját. (éjjel 2-kor mégsem turmixolhatok banánt neki)

Este a kész turmixot hűtőbe teszem, éjjel mikrozom, és kész. így eszi 4 hós kora óta és már egy éves, egyetlen egyszer sem volt semmi baja tőle, sőt, nagyon szép kakija van minden reggel, ébredés utána fél órával, menetrendszerűen:-)

2009. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én meg szoktam enni, amit a babám meghagy
2009. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kidobom. Szívesen megenném, de a józan ész azt mondja, hogy inkább ne, mert elég sok a felesleg rajtam.
2009. aug. 26. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!