Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám már egy hete nem...

A babám már egy hete nem kakilt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapos anyatejes baba,de egy hete nem kakilt ,kezdek megijedni.mindent kipróbáltunk már(lázmérő,masszíroztuk,tornáztattuk)de semmi eredmény csak pukizik de azt rengeteget.nem fáj a pocija,jó kedve van,sokszor keveset eszik.mit tudnátok ajánlani?este megyünk orvoshoz ott biztosan rákérdezek,de hátha addig is valamit még kipróbálhatnék.köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 2. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne kisérletezz, majd az orvos ad tanácsot.
2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy anyatejes babánál normális ha akár egy hétig nem kakil. de én sem szoktam tovább várni,és a lázmérőzős szokott segíteni!


a lázmérőzést jól csináltad? fél-1cm re told be (előtte krémezd be) és körkörös mozdulatokkal csináld. volt hogy 2percigis csináltam mire eredménye lett..

2013. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát lehet akkor tovább próbálkozom a lázmérővel kb fél percig próbáltuk apával de semmi.ha felkel megcsinálom.bár hozzá kell tennem nagyon rosszul alszik pár napja a sok puki miatt ami zavarja szegényt hogy jön,és nagyon büdi az nem baj?
2013. jan. 2. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is csak anyatejes a bébi, és az első hónapokban volt, hogy 5 napig nem kakilt, aztán csak kijött belőle valami minimális. mindent beépített a szervezetébe.
2013. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én fiam míg anyatejes volt, 10-12 naponta kakált, most, hogy már tápszeres + elkezdtük a hozzátáplálást, így már minden nap. Ha nem látod rajta, hogy erőlködik, fáj neki (nyomni) akkor ne piszkáld, majd kakál, ha jól esik neki. Nekem ezt mondta a doktornő. Esetleg egy kis kamillateát adhatsz neki, az lazítja a székletet, ha jól tudom.
2013. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a nagyon gyenge halványsárgára főzött kamillateát ajánlották székletlazításnak.
2013. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!