Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babam hetfo este ota...

6 hetes babam hetfo este ota nem kakilt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tápszeres volt a fiam és 3-4 naponta kakilt a hozzátáplálás megkezdéséig...ha ugy látod fáj a pocakja probálj meg "segiteni" neki!
2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyatejes vagy tápszeres?ha tápszeres akkor van hogy 3-4 naponta kakilnak.az anyatejes babák pedig minden nap.legalábbis a kisfiammal így volt.míg anyatejes volt minden nap kakált,de mikor tápszeres lett volt hogy 3 naponta kakált
2012. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam is elég ritkán kakilt az első pár hónapban.én megkérdeztem a doktornőt, azt mondta, hogy mivel anyatejes ez teljesen normális.gyorsan felszívódik a szervezetében.én is aggódtam ez miatt, de szerencsére most már mindennap kakil. (11hós)

Egyszer mondjuk meg hőmérőztem, akkor már nagyon fájt szegényemnek a kis pocakja.

2012. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Anyatejes a picur!
2012. jún. 13. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyatejes babánál teljesen normális az is, ha naponta ötször kakil és az is, ha csak ötnaponta egyszer.

Ha eddig általában naponta volt széklete, arra gondolnék, hogy épp fejlődési ugrásnál vagytok, amikor a baba igénye megnő és ezt az igényt tökéletesebb emésztéssel is igyekszik kielégíteni.

Ha nem fáj a pocakja (vagy nem fáj jobban, mint szokott) ne aggódj rajta, nincs baja.

Ha megnyugtat, akkor megteheted, hogy főzöl egy jó erős kamillateát, amit megiszol, annak hatóanyagai átmennek a tejbe és picit meghajtják a babát is.

2012. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem anyatejes volt, naponta többször is kakált, a második szintén anyatejes, jó ha négynaponta kakál.
2012. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!