Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babám születése óta...

Fél éves babám születése óta hasfájós,2 hónapos kora óta meg fogzik (doktor szerint) szünet nélkül minden egyes napot végigszenvedünk, egy foga sem jött ki még, álandóan ugye ez nem normális már?

Figyelt kérdés
Napközben rengeteget sír, nyűglődik, rúgkapál, minden altatás egy rémálom, az ágyban ordít, nem lehet eldajkálni sem mert kirúgja kinyomja magát, mindent cibál, ha lerakom az a baj ha felveszem akkor engem tép, addig vergődik amíg egy idő után szó szerint elájul.Minden nap ez van, mindegy mit csinálok vele, mit adok neki, sétálunk-e vagy nem, semmi sem segit. Mindent rágni akar, a cumit mégis álandóan kiköpi. Én nem tudom hogy ez mi, de mindig vele vagyok, ölelem, szeretem játszunk mint a másik gyerekemmel is csiáltam, szépen is nő, fejlődik de a napunk 90% szenvedés, tejesen kimerültem, úgy érzem sohasem lesz jobb, hogy valami nem ok
2013. jan. 2. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Aterzem amit leirtal! Nekem is a masodik lanyom ilyen. Most 9honapos. Kb 6 es fel honapos koraig ugyanez volt mint nalatok, mi is mar mindenre fogtuk...fogzas,hasfajas stb. Aztan egyszer csak jobb lett,elvolt magaba ,nem sirt.Mistmeg kb 2 hete megint remes napjaink vannak a fogzas miatt...Remelem egyszer veget er ez es nyugi lesz. Addig is kitartas!!!
2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám...mi 3 hónaposak vagyunk...egy különbséggel, hogy az én babám nem sírós nagyon, inkább hisztizik, sírdogál, nyögdécsel....de ugyanezek...a hasfájás mindent elront nálunk, emiatt velünk is alszik...nincs eróm óránként másik szobába futkosni...és most már fogzás is lehet a dologban, a jelek megvannak
2013. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!