Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a napirendet? Nektek volt hogy felborult, de sikerült helyre állítani? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5hónapos és kb.3hete olyan szépen beállt nála,hogy 10:30-14ig alszik aztán játszás,illetve délután még 2x 30perc pihi,és semmi baj nem volt.Na most az ünnep ezt jól megzavarta,és azóta éppen csak 12ig alszik,eszik egy kicsit játszik és utána 1,5-2órán belül már megint dörzsöli a szemét.Ma úgy csináltam,hogy délbe mikor kelt,megint elvittem sétálni vissza is aludt de csak egy kicsit,aztán behoztam,cicizett játszottunk...stb elkezdte dörzsölni a szemét,de idebent nem nagyon alszik,és mit csináltam kivittem,és megint alszik.Én úgy látom,hogy neki jobb volt úgy hogy egyszerre aludt többet,mint így.De hogyan állítsam vissza?
2013. jan. 2. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Erőltetni nem fogod tudni, max. annyit tehetsz, hogy alkalmazkodsz hozzá, és ő majd beállítja az új napirendet.

Még elég sokat fog alakulni valószínűleg:D

2013. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!