Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga? 2 hónapos múlt a...

Jön a foga? 2 hónapos múlt a kicsim és elkezdett nagyon nyálazni és nem is nagyon alszik. Mindig arra figyelek fel, hogy felébred és a cumi helyett a keze van a szájábaés ki be mozgatja.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most indult be igazán a nyáltermelése, valamint kezdi felfedezni magát :) Bár van aki foggal születik, szóval jöhet korán is a fogacska :)
2013. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt hittem,a babam egy het mulva lesz 3 hos. Nagyon sokat nyaladzik es majdnem az egesz oklet bekapja,szivja az ujjait,mindig a szajaban van mostanaban. Es igen,csak ugy omlik a nyal :D nem hiszem,hogy ez kizarolagosan a fogzas lenne,szerintem is most fedezi fel a kezet es elvezi,hogy meg tudja kostolni :)
2013. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 8 hónapos, most tört át az első foga, 3 hónapos kora óta folyik a nyála és eszi a kezét.
2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16.án lesz 3hónapos és ugyan ezt csinálja.nem győzöm öltöztetni mert tiszta nyál mindig.eés állandóan az ökle a szájába.kint a konyhába hallom mikor cuppogtatja :)
2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hetes kora óta folyik a nyála és megjelentek a fogzásos tünetei is, 5 hónaposan jött ki az első fog!
2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb. 2,5 hónapos kora óta cuppog, folyik a nyála. Most 7 hónapos lesz és nincs foga. Szóval szerintem ez még nem fogzás.
2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!