Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van beesve babám kutacsa?

Mitől van beesve babám kutacsa?

Figyelt kérdés

7,5hónapos és eddig nem volt neki.

Csak múlthéten 3napig tartó láza volt,és azóta be van esve,pedig egy nap 300-500ml teát megiszik,ezen kívűl pedig 3,5óránként is szopizik,a 2etetés közt pedig szilárd ételt eszik.


Mitől lehet?


2013. jan. 3. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném az orvoshoz mindenképp, ő meg tudja mondani, hogy mitől lehet, valószínűleg betegség miatt.
2013. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiszáradás jele, szerintem a láz miatt több folyadékot igényel a szervezete. Mindenképpen vidd orvoshoz, mert az biztos, hogy nem jó. Ha nem akarod a beteg gyerekek közé vinni akkor hívd fel a dokit telefonon, és rendelés után biztosan kimegy megnézni.

Jobbulást!

2013. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz. Lehet csak egy kicsit kiszáradt. A kutacs beesése ezt jelezheti.
2013. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben felhívom,megkérdezem,már kb 4-5napja így van neki!


Hát kihivni nem hívom,nem tudom nálatok hogy van,de hozzánk 5000ft alatt ki sem jön :-(

2013. jan. 3. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kiszáradás. A láz miatt, gondolom. Megnőtt a folyadékszükséglete. Rendeződni fog, de azért beszélj orvossal.
2013. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakirodalom kiszáradást ír. Sürgős folyadékpótlás.
2013. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!